SK - Slovenská CZ - Česká EN - Anglická PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
SK - Slovenská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA a.s. už tradične na medzinárodnej výstave VIV ASIA v Bangkoku

Hlavná stránka Novinky Výstavy a kongresy BIOVETA a.s. už tradične na medzinárodnej výstave VIV ASIA v Bangkoku

24.4.2015

BIOVETA a.s. už tradične na medzinárodnej výstave VIV ASIA v Bangkoku Rozsiahly komplex kongresového a veľtržného centra BITEC v Bangkoku už tradične hostil medzinárodnú výstavu VIV Asia, ktorej hlavnou témou sú nové trendy a inovácie v chove hospodárskych zvierat a produkcii potravín.

Pre našu spoločnosť predstavuje účasť na tejto prestížnej výstave vítanú príležitosť osobne sa stretnúť s obchodnými partnermi, ktorých máme na ázijskom kontinente niekoľko desiatok.  Rozvoj chovu nielen hospodárskych, ale aj spoločenských zvierat, nabral v tomto regióne v posledných rokoch veľmi vysoké obrátky a Áziu možno považovať za trh pre naše výrobky veľmi perspektívny. Výstavnú expozíciu, ktorú už tradične pripravujeme v spolupráci so spoločnosťou  VetSuperior, navštívil rad našich distribútorov i koncových zákazníkov nielen z Thajska, ale aj z Indie, Singapuru, Vietnamu, Mjanmarska, krajín Stredného východu a Afriky. Vďaka novo získaným kontaktom bude naša spoločnosť schopná rozšíriť rad krajín, do ktorých úspešne vyvážime. Práve Zväzová republika Mjanmarska (predtým Barma) sa stala ďalšou krajinou, s ktorou sme uzavreli kontrakty na export našich produktov.
Veľmi potešujúca je pre nás informácia, ktorú sme získali od našich partnerov práve na tejto výstave, že vakcínami Biocan sú vakcinované psy thajského kráľa, ktorý je nadšeným kynológom a dlhodobo podporuje a sponzoruje aj útulky pre opustené psy v rôznych regiónoch Thajska.  Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B