SK - Slovenská CZ - Česká EN - Anglická PL - Polská RO - Rumunská RU - Ruská TR - Turecká UA - Ukrajinská
SK - Slovenská
  • CZ - Česká
  • EN - Anglická
  • PL - Polská
  • RO - Rumunská
  • RU - Ruská
  • TR - Turecká
  • UA - Ukrajinská

BIOVETA ZÍSKALA OCENENIE NA NAJVäČŠIU VETERINÁRNU AKCIU ROKA V POĽSKU!

Hlavná stránka Novinky Aktuality BIOVETA ZÍSKALA OCENENIE NA NAJVäČŠIU VETERINÁRNU AKCIU ROKA V POĽSKU!

24.4.2017

BIOVETA ZÍSKALA OCENENIE NA NAJVäČŠIU VETERINÁRNU AKCIU ROKA V POĽSKU! V dňoch 22. a 23. apríla 2017 sa konal pod záštitou ministerky poľnohospodárstva v poľskej Lodži XIII. Veľtrh veterinárnej medicíny VetMEDICA spoločne so VII. ročníkom Kongresu VetFORUM.

V hale Expo ponúkalo po oba dni celkovo 1468 lekárom svoje výrobky a služby 84 vystavovateľov z Poľska, Slovenska, Nemecka, Tajvanu a Českej republiky. Súčasne s veľtrhom prebiehal kongres veterinárnej praxe, kde v 8 sekciách, zahŕňajúcich všetky hlavné druhy zvierat, vystúpil so svojou prednáškou napr. vyhlásený odborník Dennis B. DeNicola z USA a ďalší vedeckí pracovníci a praktici z USA, Poľska, Holandska a Maďarska. V nedeľu sa návštevníci mohli zúčastniť bezplatných workshopov.
V súťaži o Zlatú medailu VetMedica 2017 udelila Vedecká rada veľtrhu, mimo hlavnej ceny, ešte Zvláštnu cenu, a to našej BIOVETA Polska Sp. z o.o. za produkt HYALURONAN 10 mg/ml, pri ktorom  ocenila predovšetkým jeho uplatnenie v liečbe koní, psov a mačiek a predovšetkým dostupnosť tohto produktu na poľskom trhu, kde nie je v súčasnej dobe iný konkurenčný produkt. Pochvalu za starostlivú prípravu tejto dôležitej akcie si zaslúži celý tím poľskej Biovety a obzvlášť DVM Angelika Orlewicz, ktorá prínosy produktu pre veterinárnu prax obhájila pred vedeckou radou veľtrhu a mohla sa tak osobne tešiť z prevzatia ocenenia. Návštevníci veľtrhu neskrývali svoj záujem o čo najrýchlejšiu dostupnosť nielen tohto produktu, ale i mnohých ďalších výrobkov Biovety na poľskom trhu.


obr.1
obr. 2
obr. 3


Sdílet: tw.png, 637B fb3.png, 512B gg.png, 716B in.png, 595B